Kontakt z Polnix

Polnix Centrum Logistyczne
Nowy Karolinów 1a
96-330 Puszcza Mariańska
pon – pt      08:00 – 16:00
tel:               + 48 46 855 55 77
                    + 48 46 855 55 78
                    + 48 46 855 55 79
fax:              + 48 46 856 76 99 

Sekretariat
Bogusława Jarecka
wew:           110
gsm:           + 48 690 950 874
mail:            info@polnix.com.pl
skype:         polnixsekretariat

Faktury
Monika Kubiak
gsm:            +48 533 200 829
wew:           112
mail:            faktury@polnix.com.pl
skype:         polnixfaktury


Finanse
Aneta Augustyniak
gsm:            +48 533 200 829
wew:           113
mail:            finanse@polnix.com.pl
skype:         polnixfinanse


Księgowość
Anna Sąsiadek
gsm:            +48 533 200 829
wew:           116
mail:            księgowosc@polnix.com.pl
skype:         polnixksiegowosc

Magazyn
pon – pt       07:00 – 15:00
Daniel Lis
wew:           132
mail:            magazyn@polnix.com.pl
skype:         polnixmagazyn

Sklep Internetowy 
Bogusława Jarecka
gsm:            + 48 690 950 874

Jakub Rózga
gsm:            + 48 690 950 379

Serwis Klienta Branżowego – zamówienia / wspólpraca

Jan Kurkierewicz
tel:              +48 690 950 897
mail:            jan@polnix.com.pl
skype:         jan.kurkierewicz

Remigiusz Janowczyk
tel:              +48 690 950 834
mail:            remigiusz@polnix.com.pl
skype:         polnixremi

Dzial Handlowy i Logistyka – realizacja dostaw
pon – pt      07:00 – 15:00
gsm:           + 48 690 950 379

Jacek Mąka / Jakub Rózga
wew:          150
mail:           dzialhandlowy@polnix.com.pl
skype:        polnixdzialhandlowy


Handel Krajowy – oferty współpracy
Piotr Kurkierewicz
wew:           101
mail:            piotr@polnix.com.pl
skype:         polnixpiotr

Handel Zagraniczny i Logistyka Zagraniczna
Marek Kurkierewicz
wew:           101
mail:            marek@polnix.com.pl
skype:         marekpraca

Aleksandra Szadkowska
gsm:            +48 533 200 829
wew:           113
logistic@polnix.com.pl
skype polnixlogistic

Marketing
Jan Kurkierewicz
gsm:           + 48 690 950 897
mail:            jan@polnix.com.pl
skype:         jan.kurkierewicz

Dział IT
Sebastian Sybilski
wew:           114
mail:            informatyk@polnix.com.pl