Polityka prywatności

Prywatność osób odwiedzających nasze serwisy internetowe ma dla nas priorytetowe znaczenie. Informujemy, iż dokładamy wszelkich starań, aby zgodnie z obowiązującym prawem zagwarantować poufność posiadanych danych osobowych. Gwarantujemy, że zgodnie z obowiązującym prawem,  nie będziemy bez zgody zainteresowanych osób, przekazywać ani udostępniać zebranych danych osobowych. Korzystając ze stron serwisu internetowego www.polnix.com.pl potwierdzacie Państwo pełną akceptację następujących warunków:

Zbieranie, wykorzystanie i bezpieczeństwo danych

  • Dane osobowe przechowujemy i przetwarzamy w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez Użytkownika zezwolenia oraz wymogami polskiego prawa, w szczególności w zgodzie z ustawą  O Ochronie Danych Osobowych, z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).

 

Zmiany zasad zachowania poufności informacji

  • Zasady zachowania poufności informacji mogą zostać zmienione w każdej chwili, bez konieczności powiadomienia Użytkowników. Wszelkie zmiany będą uwzględniać przepisy obowiązującego prawa i zostaną zamieszczone na tej stronie.

 

Zakres publikowanych informacji

  • Informacje umieszczone na  www.polnix.com.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego.
  • Ceny oferowanych produktów mogą zmienić się bez uprzedzenia i podania przyczyny.
  • Polnix Sp.j.  nie odpowiada za możliwe drobne różnice w gamie kolorystycznej między rzeczywistym kolorem oferowanego produktu a jego wizualizacją publikowaną w serwisie internetowym i materiałach informacyjnych.